Hakkımızda

Sdk Soft Tech Başlık Arkaplan
7 Yıllık Tecrübe

Sdk Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

Sdk Soft Tech, 7 yıllık tecrübesi ile yazılım ve bilişim sektöründe; online tabanlı crm programı, web tasarım ve web yazılımlar üreten teknoloji firmasıdır.

Firmamız, web tabanlı yazılım ve tasarım hizmetlerimiz haricinde; SEO(Arama motoru optimizasyonu), dijital pazarlama, mobil uygulama ve reklam yönetimleri hizmetlerini de vermektedir.

Hedefimiz, müşterilemizin güvenini ve memnuniyetini sağlamak, kurumsal müşterilerimizin tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, web tasarım ve yazılım sektörün de müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına doğru çözümler üretmek ve tüm müşterilerimize inovatif ve yüksek kaliteli profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetlerini vermektir.

Amacımız, ürettiğimiz yazılımlarla kullanıcılarımızın finansal, operasyonel, ve idari süreçlerini online ortamda detaylı olarak takip etmesini sağlamak, yönetime doğru analizlerle hızlı karar alma ve tam kontrol olanağı sunmaktır.

Sdk Soft Tech Hakkımızda, Kurumsal

Yazılımlarımızın Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Sdk Soft Tech, vermiş olduğu hizmetleri müşteri memnuniyeti, zamanında proje teslim etme ve her zaman kendini geliştirmeye dayalı prensibinde ilerliyerek yazılım geliştirdiği için kendine özgü avantajları ve özellikleri vardır.

  • Web tasarım ve web yazılım projelerimiz sayesinde, mobil uyumlu ve şık tasarımlar ile işletmenize kurumsallık katmaktayız.
  • Esnek yazılım yapımız sayesinde her işletmeye göre yazılım ve tasarım yapılması mümkündür.
  • İstenilen geliştirmeler yapılabilmektedir. Böylece tekrarlanan veri girişleri ortadan kalkar, zaman ve emekten tasarruf sağlanır.
  • Geliştirdiğimiz projelerin panellerinin öğrenmesi kolay, kullanımı pratiktir. Pek çok işlemleri tek sayfada yapabilecek düzeyde kullanıcının en kolay kullanımı açısından tasarlanmıştır.
  • Geliştirdiğimiz hizmetlerimizin %80’i teknik olarak her ihtiyacı karşılamaktadır.
  • Hizmet verdiğimiz sektörlerin değişen ihtiyaçları sürekli takip edilmekte ve programlarımız bu doğrultuda sürekli geliştirilmektedir.
  • Güvenlik düzeyi olarak en yüksek seviye de korunan sunucularımız ve geliştirdiğimiz hizmetlerimiz de full şifrelemeye dayalı olarak kodlama yapılarak yazıldığı için hacklenme durumuna karşılık ciddi önlemler alıyoruz.

Çözümlerimiz

Zamanında Hizmet

İşinizi önemsiyor, zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Söz verdiklerimizi zamanında yerine getiriyor, olası riskleri sizinle paylaşarak süreçi profesyonel yönetiyoruz.

Yenilikçi Düşünce

Sektörel gelişmeleri yakından takip ediyor ve sunduğumuz hizmetlerde teknolojinin sunduğu tüm olanakları istekleriniz doğrultusunda kullanmaya özen gösteriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti prensibini rol alarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde memnuniyetinizi en üst düzeyde tutarak sürdürebilir ikili ilişkiler bizim için çok önemlidir.

Satış Sonrası

Geliştirdiğimiz tüm proje ve hizmetlerde satış sonrası yazılımsal geliştirmesi ve güvenlik koruması gibi işlemler tarafımızca sözleşmeler neticesinde profesyonelce sağlanmaktadır.

Destek & Bakım

Hizmetlerimiz hakkında bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabileceğiniz destek imkanı ve vermiş olduğumuz hizmete istaneden çalışma saatleri içerisinde ücretsiz bakım desteği.

Risk Yönetimi

Yazılımların geliştirilmesi sırasında ortaya çıkabilecek risklerin önceden dikkatli bir biçimde ve ayrıntıları ile tanımlanıp değerlendirilmesi ve riskleri minimize ederek ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Vermiş olduğumuz hizmetlerimizi kodlarken veya planlarken kullandığımız çözüm ortaklarımızı inceleyebilirsiniz.

Microsoft
Google
Themeforest
Tencent Gaming
Kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et