Web Yazılım

Sdk Soft Tech Başlık Arkaplan
Web Yazılım, B2B ve B2C Web Yazılımları Çözümleri

Web Yazılım Nedir?

Web yazılım, projelerde tasarımsal olarak görüntülenen dinamik yönetilebilir sayfaların görünmeyen arka tarafta kodlanmasıdır. Sabit geliştirme yapılan işler(düz html sayfalar, veri tabansız projeler, vb.) artık tercih edilmemekle beraber günümüzde daha çok dinamik web yazılımları kullanılarak hem süreçten hem de yönetilebilirlik açısından tercih sebebidir. Web yazılımları pek çok yazılım dili temel alınarak geliştirilebilmekte olup, Sdk Soft Tech olarak bizlerde C# ve ASP.NET CORE MVC yazılım teknolojileriyle amaçlarınıza göre farklı tasarımlarla web yazılımlar geliştirmekteyiz.

Web siteleri ve web projeleri önceden, sadece paylaşım yapmak ve bilgi vermek amaçlı kullanılırken, günümüzde web tabanlı uygulamaların yaygınlaşması pazarda büyül rol olmuştur. Firmalar müşteri ilişkileri yönetimi, kurumsallaşma ve pazarlama konusunda en etkili yöntemleri geliştirmeye dayalı yazılımlar geliştirme ihtiyacına girmişlerdir. Firmalar, kurumsallaşma ve ileriye yönelik doğru kararlar almak konusunda yaptığı analizler neticesin de, kaliteli ve profesyonel yazılmış bir web yazılımının ihtiyaç olduklarını anlamışlardır. Bizler de bu ihtiyaç üzerine firmalara müşteri kitlelerini koruma, müşteri ilişkilerini yönetme ve güvenilir hizmet verme konusunda çözüm üretmek amacıyla web yazılımlar geliştiriyoruz.

Web yazılımlar en basiti olarak artık her web sitesinde olması gereken bir unsurdur. Sitenizin amacına uygun hazırlanan özel yazılımlarımız ile müşterilerimize kolay kullanım sağlayan ve yönetim panelli hizmet vermekteyiz.

Sizlerde web yazılım hizmetimizi almak isterseniz iletişime geçebilir veya teklif al tarafından bizlere ulaşabilirsiniz.

Web Yazılım Çözümleri

Şirketinizi ve işlerinizi online ortamda yönetmek, 7/24 istediğiniz her veriye ulaşabilmek ve müşterilerinize internetin olduğunu her alanda çözüm üretme ihtiyaclarına istinaden web yazılımlara ihtiyacınız vardır. Nasıl bir yazılım işimizi ne kadar kolaylaştırırdı diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak web yazılımlar geliştiriyoruz. Özel olarak geliştirdiğimiz web yazılımın gerekli eğitimlerini de vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyor ve desteğimizi de her konuda veriyoruz.

Kendi ağınızda(dışarıya kapalı) çalışan veya online ortamda çalışan windows veya linux platformlarında sorunsuzca çalışan web yazılımlar üretiyoruz. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda teknik analiz ve planlama yaptıktan sonra her türlü web tabanlı yazılım geliştirmesi yapıyoruz. Özel web yazılım geliştirme de en önemli dikkat ettiğimiz unsurlardan birisi de kısa zamanda geliştirme yapmak ve sizlere en kısa sürede daha çok çözümler üretmektir.

E-ticaret, CRM(Müşteri İlişkileri Yönetimi) ve ön muhasebe yazılımları alanlarında uzman olan Sdk Soft Tech, web yazılım projelerinde, ihtiyaca yönelik, etkin kontrol sağlayan ve kullanımı kolay profesyonel web yazılım hizmeti vermektedir. Web yazılım alanında hizmet veren firmamız, özel olarak yaptırmak istediğiniz her projeyi düzgün analiz yaparak ihtiyacınıza uygun olarak geliştirir ve bu alanda sizlere çözümler üretir. Tüm teknik karışıklıktan sizi uzaklaştırarak, sade ve basit kullanım kolaylığı sağlayan geliştirdiğimiz yazılımlarımız tüm sorunlara çözüm bulmaktadır.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et